O mnie - OliiOlivka

O mnie

Hej! Nazywam się Oliwia Fornal, mam 14 lat i mieszkam w woj. Świętokrzyskim. Bloga założyłam w styczniu 2016r llecz dopiero teraz zrozumiałam, że uwielbiam blogować. Czemu? Sama nie wiem, nie interesowało mnie to ale teraz wiem, że na prawdę kocham to robić. Czasami jest ciężko, posty nie pojawiają się przez miesiąc, ale wracam silniejsza. Czasami mam tysiące pomysłów na post, ale jak przychodzi co do czego to nie ma o czym pisać.
Czasami jestem odważna, czasami wstydzę się nawet swoich znajomych. Na co dzień ćwiczę karate od 6 lat, uczę się w drugiej klasie gimnazjum i staram się jak najwięcej czasu spędzać z przyjaciółmi, rodziną i swoim chłopakiem. Nie jestem typową czternastką która myśli że jest najlepsza, która siedzi całymi dniami w domu i ogląda jakieś seriale w TV, wolę wyjść z domu, dobrze się bawić bo o to chodzi w życiu. Na blogu staram się być w 100% sobą. Często podejmuje ryzykowne decyzje, żyje chwilą. Uwielbiam podróżować i poznawać nowe osoby. 
Jako dziecko uwielbiałam brać mamy kosmetyki i się "malować" teraz też uwielbiam to robić tylko troszkę bardziej się do tego przykładam. 


   


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz